Wakacje w Holandii ?

WAKACJE W HOLANDII

Każdy, kto jest w świątecznym nastroju, ale nie chce jechać daleko, jest w Holandii w dobrych rękach. Prawie połowa Niemców udaje się co roku do sąsiedniego kraju na zachodzie, aby odpocząć. Ale w Holandii można nie tylko odpocząć, istnieje wiele zajęć do ćwiczenia. Od czystych wakacji na plaży, przez wycieczki rowerowe po pięknym kraju, po wycieczki po mieście – wszystko jest wliczone w cenę. Jeśli chcesz, aby Twoje wakacje w Holandii były dobrze zaplanowane, TopParken jest odpowiednim miejscem. Zarezerwuj wymarzone wakacje, czy to dłuższy pobyt z rodziną, czy tylko krótki weekendowy wypad.

Relaks

Relaks nad morzem w Holandii? Nie ma problemu, są tu kilometry piaszczystych plaż, idealnych na rodzinne wakacje w Holandii. Północne wybrzeże zachęca do kąpieli w morzu w ciepłe dni lub do opalania się na plaży. Ludzie lubią patrzeć, jak słońce zachodzi z jednego z wielu barów na plaży podczas romantycznego wieczoru. Tutaj możesz poznać nowych przyjaciół i uzyskać lokalne wskazówki.

Popularne jest nie tylko pływanie i relaks na plaży. Morze Północne przyciąga także entuzjastów sportów wodnych, którzy potrafią korzystać z fal. Umożliwiają to liczne plaże surfingowe, które w sezonie nie są do końca puste.

Sport

Skoro mowa o sporcie, rowerzyści również dostaną pieniądze. Od krótkich do długich wycieczek rowerowych z noclegami, wszystko jest wliczone w cenę. Jeśli lubisz jeździć wzdłuż morza, aby w każdej chwili mieć przerwę na pływanie, możesz to zrobić prawie wszędzie wzdłuż Morza Północnego. Ale nawet pośrodku pustej natury Holandii istnieją ścieżki rowerowe, obok wiatraków i przez ładne małe wioski.

Festiwal w Holandii

A może wolisz odwiedzić jeden z festiwali? W Holandii przez cały rok odbywają się różnego rodzaju festiwale, ponieważ Holendrzy wiedzą, jak dobrze się bawić. Międzynarodowy festiwal filmowy w Rotterdamie oferuje zróżnicowany program z dużą publicznością i międzynarodowymi profesjonalistami filmowymi. Albo coroczna parada kwiatów, podczas której cudowne kolory kwiatów i ich wyśmienite zapachy prezentowane są w formie procesji z 30 bogato zdobionymi pływakami.

Zakupy w Holandii

Jeśli wolisz robić zakupy, zdecydowanie możesz wybrać się na klasyczną wycieczkę po mieście. Poznajesz kultury, wypytujesz o ładne uliczki lub siedzisz w jednej z kawiarni i obserwujesz zwykłe życie miasta. Kiedy myślisz o Holandii i miastach, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest Amsterdam, jedno z najbardziej turystycznych miast w Holandii. Nie bez powodu. W popularnym mieście można zrobić prawie wszystko. Wszyscy, od najmłodszych do starszych, są tam w dobrych rękach. Ale jeśli chcesz to zrobić inaczej, możesz przyjrzeć się bliżej innym miastom.

Rotterdam, Haga czy Utrecht również oferują liczne zabytki i atrakcje, ale generalnie jest tu nieco spokojniej. Rotterdam, jedno z największych miast portowych w Europie, słynie z nowoczesnej architektury i jest prawdziwym miastem artystów. Haga położona jest bezpośrednio nad morzem i zaprasza do rozmaitych butików, kawiarni z pięknymi zachodami słońca czy restauracji z domowymi specjałami rybnymi. Utrecht może pochwalić się swoimi kościołami i specjalną architekturą autorstwa Rietvelda.

Parki

Nie powinno zabraknąć naszych parków w najpiękniejszych miejscach w Holandii. TopParken posiada 14 parków wakacyjnych pośród natury, co pozwala cieszyć się wakacjami w pobliżu ulubionego miejsca. Wszystko jest wliczone w cenę, od parków po idylliczne jeziora, blisko dużych miast lub nad morzem. TopParken umożliwia wymarzone wakacje!