Miłe powitanie na dzień dobry budzi lepiej niż kawa

Miłe powitanie na dzień dobry budzi lepiej niż kawa

Dzień Dobry Kochanie! Niech Twój dzień będzie pięknym początkiem nowego. Odkrywaj, doświadczaj i smakuj życie, niezależnie od formy, jaką Ci dziś przyniesie. Jestem i myślę o Tobie!

Wiersze na powitanie dnia to wartościowe słowa, które mają ogromną moc działania. Niestety, nie każdy praktykuje taki poranny zwyczaj, a szkoda, bo dobre słowa tworzą tylko dobre światy. Mają ogromny wpływ na początek i od razu ustawiają nie tylko Twój dzień, ale również adresata. Sekretne liściki pozostawione przy filiżance kawy lub na blacie kuchennego stołu podkreślają, że ktoś jest dla Ciebie wyjątkowy i bardzo ważny. SMS z zaledwie kilkoma słowami do ukochanej lub przyjaciela może odmienić ich los. Poranny wierszyk jest jak podarunek o świcie, który niesie pozytywną intencję. Komunikujesz nim, że jesteś i pamiętasz. Takie dzielenie się ma korzystne skutki i co zostało udowodnione naukowo – mnoży się i potęguje. Miłe powitanie na dzień dobry ma osobliwą energię, która się niesie i tworzy kolejną porcję pozytywnych przeżyć i doświadczeń. Wywołuje uśmiech i rozpromienia.

Dlaczego dobre słowa z rana to wartościowa afirmacja?

„Bez Ciebie, każdy poranek byłby tak trudny, jak powrót do pracy po wakacjach…Bez Ciebie każdy muzyk na świecie zapomniałby, jak się gra bluesa…Bez Ciebie kawiarnie byłyby miejscami, w których pije się tylko kawę…Bez Ciebie wszystkie ulice byłyby jednokierunkowe pod prąd…Bez Ciebie nie byłoby kogo nie pocałować na dobranoc, kiedy się pokłócimy…” Adrian Henri

Dokładnie, nie musisz urodzić się poetą. Lubisz książki? Masz kalendarz z cytatami? Zachowuj te wiersze, które poruszają Twoje serce, a potem podawaj je dalej. Skoro wzruszyły Cię, to będą miały też pozytywny wpływ na odbiorcę. Internet pełen jest takiej twórczości, możesz skorzystać z ogromnej bazy. To nie zabiera wiele czasu, a dla kogoś może być naprawdę ważne.

Takie poetyckie rozpoczęcie dnia jest odpowiednie wyłącznie dla osób, które dobrze znasz. Świat się zmienia, więc jeśli nie chcesz, żeby taki poranny poemat nie skojarzył się odbiorcy tandetnie, musisz dobrze znać adresata i wiedzieć, czy to lubi. A może wystarczy kilka zwykłych słów od serca? Takie miłe powitanie na dzień dobry jest jak super niespodzianka, która może zaskoczyć.

Synku, życzę Ci smacznego śniadania i ciekawych przygód w szkole. Kocham Cię! Mama

Miłe powitanie na dzień dobry, a jakość Twojego dnia

Dobre słowo zmienia. Dobrych słów o poranku nigdy nie jest za dużo. Zmuszają do refleksji, angażują pozytywne emocje i pozwalają zatrzymać się na sekundę i docenić to, co jest naprawdę ważne. Słowa zawierają uczucia. Są kodem, pod którym znajduje się świat bez granic. Mówisz: „miłość” i otwierasz niekończący się ocean. Takie słowa to małe gesty, ale potrafią wiele zmienić. Mail, wiadomość tekstowa, ukryta karteczka w portfelu lub pozostawiona informacja na lodówce – miejsc do pozostawienia takich powitań jest wiele. Dzięki wierszykom zaskakujesz, inspirujesz i kreujesz lepsze życie. Afirmujesz i niesiesz dobrą intencję, co oznacza, że konkretnej osobie życzysz jak najlepiej. To ogromny dar i przywilej móc taki wiersz ofiarować i otrzymać. Miłe powitanie na dzień dobry to furtka do lepszego dnia, tygodnia i życia.

Dzień dobry kochanie! Tęsknię za Tobą! Wracaj bezpiecznie i szybko do domu. Czekamy tu na Ciebie.

„Kiedy nie ma Ciebie zbyt długo, zakładam na siebie Twoją starą kurtkę przeznaczona do pracy w ogródku i siedzę Tobą otulona”. Pam Brown